freelance

Grafik Tasarımcı

Müşteri oyu:
5/5

Grafik Tasarım | Logo Tasarımı • Banner/İmza/Slider • Hareketli Banner • Banner Set • Post/Story • Post + Story • Mockup Sunum • Kartvizit • Ambalaj/Etiket • Kurumsal Kimlik • Konu • Broşür/Katalog/Menü • Afiş/El İlanı • Matbuu Evrak/Sertifika • İllustrasyon

Grafik Tasarımcı

En İyi Grafik Tasarımcı Logo Tasarımcısı Freelancer Tasarımcı

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hedef kitleye iletilmek istenen mesajın iki boyutlu veya üç boyutlu görseller kullanıp tasarım materyallerinin en iyi şekilde organize edilmesi işlemidir.

Grafik tasarımının oldukça hassas olunması gereken altın kuralları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise karşıtlık, hareket, vurgulama, denge, hizalama v.b. dir. Tasarım bu kurallar çerçevesinde mesleki yeterliliğe sahip profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde yapılan tasarımı kullanacağınız alanda sizin kimliğiniz niteliğinde olacağı için hedef kitleye yanlış mesajlar iletmenize neden olacaktır.

Grafik tasarım günlük hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ticari faaliyet gerçekleştiren kişi, şirket veya kurumların hemen hemen bütün alanlarında kullanılmaktadır.

Grafik Tasarımın alanlarından bahsedecek olursak;

Logo Tasarımı

Logo tasarımı bir marka oluştururken en önemli materyaldir. Tasarlanacak logonuzu firmanızın her alanında kullanacağınızdan dolayı logo tasarım hizmetinizi profesyonel ekiplerden almanız oldukça önem arz etmektedir. Bu bir profesyonel, kreatif grafik tasarımcı hizmetidir.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit tasarımı firmaların sektörleri ve iletişim bilgileri hakkında hedef kitleyi bilgilendirmek amacıyla verilen önemli grafik tasarım hizmetlerinden biridir.

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımı bir ürünün karton plastik v.b. ürünü koruyan ve muhafaza eden dış yüzeyine yapılan ilgi çekici ve hedef kitleye al mesajı veren grafik tasarım hizmetlerinden biridir.

Etiket Tasarımı

Etiket tasarımı ürünü açıklamaya ve firmayı tanıtmayı amaçlayan grafik tasarım hizmetlerinden biridir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı firmanın şirket içi ve dışarısında olumlu duruşunu, profesyonelliğini gösteren ve müşterilerin firmayı bir bakışta tanımalarını sağlayan grafik tasarım hizmetidir. Bu bir profesyonel grafik tasarımcı hizmetidir.

Broşür Tasarımı

Broşür tasarımı bir açılış, kampanya, organizasyon, bilgi, davet, ürün v.b. gibi konuları ele alarak o konu hakkında alıcıyı bilgilendirmek ve alıcı tarafından mesajı oldukça cazip ve çekici hale getiren grafik tasarım hizmetidir.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı bir firmanın hizmet ve ürünleri hakkında bilgi veren çok sayfalı tanıtım ve ürün hakkında alıcıyı bilgilendirme amacı ile hazırlanan ürünlerdir. Bu bir profesyonel grafik tasarımcı hizmetidir.

Menü Tasarımı

Menü tasarımı bir restaurant veya cafelerde bulunan ürünlerin uygun görseller ile fiyat ve içerik bilgisi içeren çok sayfalı ürün tanıtımı amacı ile verilen grafik tasarım hizmetidir.

Afiş Tasarımı

Afiş tasarımı bir ürün veya hizmetin duyurulmasında kullanılan dikkat çekici ve alıcıyı harekete geçirici içerikler barındıran genellikle tek sayfaya uygulanan grafik tasarım hizmetidir.

El İlanı Tasarımı

El ilanları genellikle detaylı bilgi vermeden sadece verilmek istenen ana bilgiyi görsel efektlerle destekleyerek basit ve anlaşılır bir şekilde alıcıya aktaran ürünlerdir. Bu bir grafik tasarımcı hizmetidir.

Sertifika Tasarımı

Sertifika tasarımı kişinin aldığı eğitimi belgeleyen kurum ve kuruluşlara fiziki olarak taşınabilmesini sağlayan üründür. Bu bir grafik tasarımcı hizmetidir.

Post-Story Tasarımı

Post ve story tasarımı sosyal medya platformlarında firmanız, yaptığınız kampanya, indirim v.b. etkinliklerinizi alıcı hedef kitleye en iyi şekilde görsel efekt destekleriyle iletmenize yarayan tasarım hizmetidir. Bu bir profesyonel grafik tasarımcı hizmetidir.

İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA!

Birebir ve Gerçek Zamanlı GRAFİK TASARIM Hizmeti (Türkiye’de İlk)

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım, ciddiye alınması gereken bir disiplindir. İnsan beyni, görsel verileri yazılı verilerden 60.000 kat daha hızlı bir şekilde işler.  Markanız, firmanız veya kuruluşunuzu tam olarak yansıtacak profesyonel grafik tasarım hizmeti için Abis Kreatif’i tercih edebilirsiniz. Peki, grafik tasarım nedir? Profesyonel grafik tasarım neden bu kadar önemlidir? Abis Kreatif olarak cevaplayalım.

Grafik tasarım, bir düşünceyi veya mesajı diğer insanlara aktarmak için kullanılan bir görsel tasarım disiplinidir. Markanız, firmanız veya kuruluşunuzun hikâyesini ve amacını karşı tarafa doğru bir şekilde aktarmak için profesyonel grafik tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Dünyada grafik tasarımcı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olan John Maeda “tasarım, bir probleme çözüm getirmektir” sözü ile grafik tasarım sürecinin marka, firma ve kuruluşlar için ne kadar önemli olduğunu ortaya koymuştur. Grafik tasarım, en basit tabiri ile bir kuruluş, marka veya firmanın amaç hizmet veya hedefini, hizmet kapsamını ve hitap ettiği kesimi en iyi şekilde tanımlamanızı sağlayan bir tasarım hizmetidir.

Logo tasarımı, kartvizit tasarımı ve tüm grafik tasarım hizmetleri, grafik tasarım sürecini meydana getirir. Bu nedenle de grafik tasarım, günümüzün en önemli konularından birisidir ve firmanızı benzerlerinden bir adım öteye taşımak için kullanılabilir.

Neden Profesyonel Grafik Tasarım?

Profesyonel grafik tasarım hizmeti sunan Abis Kreatif, sizlere marka, firma veya kuruluşunuza uygun grafik tasarım hizmeti sunan kreatif bir ajanstır. Uygun fiyatlarla grafik tasarım hizmeti almak, özenle hazırlanmış logo tasarım hizmetimizden, kartvizit tasarımı, sosyal medya post tasarımı örnekleri için sitemizi inceleyebilir, profesyonel grafik tasarım hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Grafik tasarım ve özellikle de profesyonel grafik tasarım firmanız için son derece önemlidir. 2022 Yılı grafik tasarım trendleri ve istatistikleri değerlendirildiğinde, dünya çapındaki firma ve şirketlerin %73 kadarının rakiplerini grafik tasarım / görsel tasarım ile öne çıkmaya çalıştıklarını göstermektedir.

Grafik tasarım, pazarlama ve iletişimin en önemli kısımlarından birisidir. Bu nedenle, profesyonel grafik tasarım marka kimliğiniz için en önemli unsurların başında gelmektedir. Sadece ülkemizde değil, dünyanın farklı ülkelerindeki tüm kuruluş, firma, şirket ve markalar için profesyonel grafik tasarım ve özellikle de marka iletişimi, üzerinde en çok durulan konuların başında gelmektedir. Marka kimliğini güçlendirmek, pazarlama iletişiminin bu ilk adımını doğru bir şekilde atmak için profesyonel grafik tasarım hizmetini Abis Kreatif’ten alabilirsiniz.


 Neden Abis Kreatif?

Profesyonel grafik tasarım hizmeti almak için Abis Kreatif’i seçtiğinizde, marka – firma veya kuruluşunuz için titiz bir araştırma sürecinden sonra farklı türden grafik tasarım hizmetleri için çalışmaya başlarız. Lisanslı yazılımlar ve işlem gücü yüksek bilgisayar ve ekipmanlarımıza ek olarak grafik tasarım disiplini konusunda deneyimli personelimiz, sizler için farklı türde grafik tasarım çalışmaları gerçekleştirir ve bunları sizlerin beğenisine sunar.

Grafik tasarım, farklı katmanlardan oluşan bir görsel tasarım sürecidir. Tipografi tasarımından amblem tasarım hizmetine, renk seçiminden form ve üsluba kadar tüm katmanlar için titizlikle çalışan personelimiz sizlere uygun fiyatlı grafik tasarım hizmeti sunarken, grafik tasarım süreci için atılması gereken tüm adımları en doğru ve net bir şekilde atmaya özen gösterir. Sitemizi ve portfolyomuzu inceleyebilir, kartvizit tasarımı veya sosyal medya post tasarımı gibi farklı türden grafik tasarım hizmetleri için profesyonel desteği Abis Kreatif’ten alabilirsiniz. 

Abis Kreatif, günümüzde sayıları günden güne artan dijital markalara, e-ticaret firmalarına, kurum ve kuruluşlara sunduğu grafik tasarım hizmeti ile sizleri dünya standartlarında bir grafik tasarım hizmetiyle buluşturuyor.